کارت ویزیت بسازید

طراحی کارت ویزیت یکی از کارهایی است که علاوه بر مهارت در کار با نرم‌افزارهای طراحی همچون فتوشاپ، کرل و...، به خلاقیت زیادی نیازمند است.

 

همان‌طور که می‌دانید یک کارت ویزیت زیبا و جذاب می‌تواند نقش بسیار زیادی در جذب مشتری برای محصولات یا خدمات شما داشته باشد و هیچ فردی جز خود شما نیز نمی‌تواند مشتریان شما و سلایق آنها را شناسایی کند. پس به نظر شما اگر راهی وجود داشته باشد تا بتوانید کارت ویزیت حرفه موردنظرتان را خودتان طراحی کنید، تاثیرگذارتر از طراحی یک فرد غریبه که شناخت کاملی روی کار شما ندارد نخواهد بود؟

نرم‌افزار Business Card Designer Plus به این منظور طراحی شده است. این نرم‌افزار مختص طراحان حرفه‌ای و کاربران مبتدی طراحی شده است که قصد دارند برای خودشان یا دیگران کارت ویزیت طراحی کنند. به کمک این برنامه قدرتمند هر کاربری قادر خواهد بود تا در کمترین زمان ممکن و به بهترین نحو، زیباترین و جذاب‌ترین کارت‌ ویزیت‌ها را طراحی کند. از امکانات قابل ذکر در این نرم‌افزار می‌توان به مواردی همچون: صدها طرح کارت ویزیت پیش ساخته، هزاران تصویر زمینه و عکس، پشتیبانی از انواع مدل‌های کارت ویزیت در اندازه‌های مختلف، قابلیت چاپ آسان و با کیفیت، پشتیبانی از افکت‌های مختلف جهت اعمال روی متون و تصاویر، پشتیبانی از ابزارهای مختلف ویرایش عکس و... اشاره کرد.

نرم‌افزار فوق در تمام نسخه‌های سیستم‌عامل ویندوز قابل اجراست و می‌توانید نسخه آزمایشی آن را با محدودیت استفاده به مدت 15 روز از لینک زیر دانلود کنید:

http:‌/‌‌/‌www.camdevelopment.com‌/‌ products‌/‌bcdp10_setup.exe

/ 0 نظر / 19 بازدید