در جست‌وجوها اول باشید

یکی از مهم‌ترین مسائلی که برای دارندگان سایت‌ها در جهان مجازی وجود دارد این است که تعداد بازدیدکنندگان سایتشان زیاد باشد و در جست‌وجوهایی که توسط موتورهای جست‌وجوی مختلف انجام می‌شود، در مرتبه مناسبی قرار بگیرند و از این طریق سریع‌تر به کاربران معرفی شوند.

 

در این هفته نرم‌افزاری را معرفی خواهیم کرد که به شما کمک می‌کند وب‌سایت خود را به بهترین شکل بهینه کنید و با استفاده از آن، پیشرفت چشم‌گیری در نتایج حاصل از موتورهای جست‌وجو داشته باشید.

این نرم‌افزار که ERank Booster نام دارد با استفاده از پیشرفته‌ترین الگوریتم‌ها در زمینه ایجاد ترافیک شبکه، به شما کمک خواهد کرد سایتتان را به جایگاه مناسبی برسانید.

با کمک ابزارهایی که این نرم‌افزار در اختیارتان قرار می‌دهد قادر خواهید بود در کمترین زمان ممکن آخرین اطلاعات کاربردی مربوط به سایت‌ها را دریافت کرده و با استفاده از آن‌ها در موتورهای جست‌وجو به جایگاه مناسبی برسید و همچنین در سایت آماری الکسا هم موقعیت مناسبی پیدا کنید.

از مهم‌ترین امکاناتی که این نرم‌افزار در اختیار شما قرار می‌دهد می‌توان به قابلیتی اشاره کرد که با استفاده از آن می‌توانید یک ترافیک واقعی از اقصی نقاط جهان روی یک یا چند وب‌سایت ایجاد کنید.

این نرم‌افزار مجهز به امکانی است که با استفاده از آن می‌توانید سرعت اینترنت را سنجیده و میزان ترافیک شبکه را تشخیص دهید. علاوه بر این موارد با استفاده از آن می‌توانید به‌صورت خودکار مدیریت فضای هاست خود را برعهده بگیرید.

از دیگر امکاناتی که این نرم‌افزار در اختیار قرار می‌دهد، قابلیت ارسال ایمیل به‌صورت گروهی خواهد بود و همچنین ابزار دیگری برای این‌که بتوانید نسخه آف‌لاین سایت مورد نظر خود را دریافت کنید.

با استفاده از جعبه ابزار این نرم‌افزار می‌توانید کلیه اطلاعات مربوط به دسته‌ای از سرورهای مورد نظرتان را به‌صورت هم‌زمان به‌دست آورید.

از ابزارهای دیگری که ERank Booster در اختیار شما قرار می‌دهد این است که بتوانید کلیه مشکلات سایت مورد نظرتان را براساس استانداردها مشخص کرده و آن‌ها را برطرف کنید.

شما می‌توانید فهرستی از امن‌ترین و پرسرعت‌ترین سرورهای جهان را برای انجام عملیات مورد نظرتان داشته باشید و اطلاعات مربوط به آن‌ها را با استفاده از امکاناتی که نرم‌افزار در اختیارتان قرار می‌دهد به‌صورت خودکار به‌روز کنید و با استفاده از جدول زمانی که تعیین می‌کنید، این امکان را به‌وجود آورید که در فاصله‌های زمانی مشخص، میان این سرورها سوئیچ کنید.

این امکان درنظر گرفته شده است که شما بتوانید از فهرست سرورهای مورد نظرتان در فایل‌های Html ،PDF یا Excel خروجی مورد نظر خود را تهیه کنید.

محیط کاربری این نرم‌افزار ساده و زیبا است و هر کاربری به آسانی قادر خواهد بود با این محیط ارتباط برقرار کند.

با استفاده از ابزارهای موجود می‌توانید وضعیت دامنه‌های مورد نظر خود را در اینترنت تحلیل و نتایج جست‌وجوی نمایش داده شده را توسط موتورهای جست‌وجوی مختلف با یکدیگر مقایسه کنید.

این نرم‌افزار را می‌توانید از سایت زیر دانلود کنید:

http://www.softpedia.com/get/I...k-Booster.shtml

گلسا ماهیان

/ 0 نظر / 17 بازدید