10 لژیون Dungeon Siege III

Dungeon Siege III

اولین بازی‌ای که می‌خواهیم در مورد آن صحبت کنیم بازی Dungeon Siege III نام دارد. این بازی سبک نقش‌آفرینی دارد و داستان آن در مورد قتل پادشاه طمان بازی و مقصر شناخته شده آزیوت‌هاست.

پس همین موضوع باعث ایجاد درگیری میان آنها و فرمانده کاخ می‌شود. 3 حالت مختلف در مبارزات وجود دارد که 2 حالت اول هجومی‌هستند و شما می‌توانید تغییراتی در نحوه اجرای آنها هم ایجاد کنید. سومین حالت، دفاعی است که به شما اجازه دفاع با سپر، جاخالی دادن و درمان کردن را می‌دهد. این بازی برای 2 کنسول و پی‌سی منتشر شده است.

بازی بعدی که برای کنسول ایکس باکس و تمام کنسول‌های دیگر به بازار آمده است Transformers: Dark of the Moon نام دارد که شما در آن شاهد مبارزاتی میان ربات‌های فوق‌العاده بزرگ با یکدیگر هستید. البته این بازی حرف زیادی چه از نظر گیم‌پلی و چه از نظر گرافیک برای دیگر بازی‌ها ندارد. یکی دیگر از بازی‌های این هفته Green Lantern: Rise of the Manhunters است که بر اساس فیلمی‌ به همین نام ساخته شده است که در این بازی هدایت کاراکتر و قهرمان بازی را به عهده دارید. شما در این بازی قادرید با نیرو‌های عجیب خود با دشمنان مبارزه کنید و مانند بیشتر قهرمانان کارتونی دیگر به پرواز درآیید!

/ 0 نظر / 20 بازدید